Gündem Haberler Polis Adayı Sitesi -
$ DOLAR → Alış: 3,54 / Satış: 3,55
€ EURO → Alış: 4,19 / Satış: 4,20

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Bugün kariyeriniz ile ilgili girişimlerinizde başarılı olacağınıza inanın. O zaman çevrenizdekilerin desteğini göreceksiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Hedeflerinizi belirleyin ve bunları yazın ve Bu konuda önemli ilişkiler geliştirin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Ev, aile ve yuva yerleşimlerinizle ilgili gergin bazı konular gündeminizde olabilir. Ailevi konular ile kariyerinizdeki yoğunluk arasında denge bulmak isterken kararsızlık yaşayabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Uzun zamandır gündemde olan bir konu varsa netleştirme fırsatları ile karşılaşabileceksiniz. İyi bir takip yeteneğinizin olması olayları hızlı çözmenize yardımcı olacak.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Bazı şüphelerinizin de doğru çıkmasıyla önemli yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. İlişkilerde aşırı kontrol mekanizmasını bugün frenleyin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

İletişim ve ikna edici üslubunuzla maddi kaynaklarınızı genişletebilirsiniz. Aşk hayatınızdaki olumlu süreçler size iyi gelecek.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Aşk ve ilişkilerde çekişmeleri bir kenara bırakın. Sürpriz yaklaşımları ve sevginin güzelliğini deneyimlemeye kapınızı açın.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

İlişkilerde özgürlük temalı bazı sorunların yeniden gündeme gelmesi sizi sıkıntıya düşürebilir. Aşkta bazı taleplere karşı dengeli tavrınızı korumaktan vazgeçmeyebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Ev aile ile ilgili konularda bazı destekler görmek isteyebileceksiniz. Kardeş, yakın arkadaş dostlarınıza finansal yardımlarda bulunabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Acele ile yapılmış bazı konuşmalar ve söylemlerde zor durumda kalabilirsiniz. Aşk hayatınızda bazı sorunların gün yüzüne çıkması sizi yeniden rahatsız edebilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Geçmişte yapılan bazı hatalardan ders almanın zamanı.Eski bir arkadaşınızla karşılaşabilir.Yeni birşeyler öğrenebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

İlişkiniz için geleceğe yönelik bazı planlar yapmak adına olumlu birgün.Maddi konularda bazı geçmiş borçlar sıkıntı yaratabilir.

Close