web analytics
2016 Polis Alımları PMYO Polis Adayı Sitesi -
$ DOLAR → Alış: 3,30 / Satış: 3,32
€ EURO → Alış: 3,54 / Satış: 3,55

Polisten İnsanlık Ölmemiş Dedirten Davranış

Polisten İnsanlık Ölmemiş Dedirten Davranış
 • 1.244 kez okundu

 

Bursa-Yalova karayolunun 45. kilometresinde trafik denetimi yapan polis ekipleri, Sakarya’dan Balıkesir istikametine giden otomobili durdurdu.

Göksel Sipahi’nin kullandığı otomobilin evraklarını kontrol eden polis memuru Barış Karabatak, otomobilin evraklarından birinin eksik olduğunu tespit ederek otomobili trafikten men etti.

Uzun süre denetim noktasında bekleyen Göksel Sipahi, Ayşe Sipahi, Gürsel Sipahi ve tezkere alacak olan Gökhan Sipahi’nin nişanlısı Bilgenur Bıça, ne yapacaklarını şaşırdı.

Polis memuru Karabatak’ın yanına gelen Bilgenur Bıçak, tezkere alacak olan nişanlısı Gökhan Sipahi’yi almak için Sakarya’dan geldiklerini ve Balıkesir’in Balya ilçesine gideceklerini söyleyerek ağlamaya başladı.

Genç kızın göz yaşlarına dayanamayan polis memuru Karabatak, yeni aldığı kendi otomobilini aileye vererek Balıkesir’e gitmelerini istedi. Çok sevinen aile bu otomobile binerek Balıkesir’e gitti ve tezkere alan Sipahi’yi alarak Bursa’ya geldi.

Emanet aldıkları otomobili polise vererek kendi otomobillerinin evraklarını tamamlayan aile daha sonra Sakarya’ya doğru yola çıktı.

Aracı evrakları eksik olduğu için trafikten men ettiğini belirten Karabatak, “Durduğumuz aracın evraklarını kontrol ederken trafik belgesinin olmadığını fark ettik. Aileye yasa gereği aracı trafikten men edeceğimi söyledim. Aile fertleri Balıkesir’in Balya İlçesinde asker olan oğullarını almaya gittiklerini söyledi. Hatta araç içerisinde bir tane de kız vardı. Aracın içerisindeki bu genç kız askerdeki gencin nişanlısıymış. Aracı bırakmam konusunda çok direttiler.

Ama ben görevimin gereğini yaparak aracı trafikten men ettim. Ardından aileye kendi aracımı verebileceğimi söyledim. Buna çok şaşırdılar. Başta dalga geçtiğimi düşündüler, hem aracımızı bağlıyorsun, hem de aracımı vereceğim diye bizimle dalga geçiyorsun dediler. Fakat ben bu konuda ciddi olduğumu söyledim. Hiçbir şey istemediğimi, sadece aracın içerisinde sigara içmemeleri gerektiğini hatırlattım. Kurallara da uymaları konusunda uyararak aracımı onlara teslim ettim. Benim aracımla gidip Balıkesir’in Balya İlçesindeki asker oğullarını aldılar. Daha sonra aracımı ben evde uyurken teslim ettiler. Helalleştik, yollarına devam ettiler” dedi.

İHA

20 bin polis Alımı
Yeni İçişleri Bakanı 20 bin polis alacağız bu Polislerin 10 bini Özel Harekat’ta görevlendirilecek şeklinde açıklama yaptı. İçişleri Bakanı Süleyman...
Lise Mezunu Özel Harekat Alımı
Polis adaylarına Müjde Lise Mezunu Polis Alımı…. 10 Bin Polis Özel Harekat (Polis Özel Harekat) Alımında Son Durum Ne? Lise...
Bayan Polislerin Kıyafetleri
27 Ağustos 2016 CUMARTESİ günü Resmi Gazetenin Sayı : 29814 sayısında yayınlanan yönetmelik değişikliğine göre kıyafet özgürlüğü geldi. Emniyet Hizmetleri...
Polislikten ihraç edilenlerin tam listesi
1 Eylül 2016 PERŞEMBE Resmi Gazete Sayı : 29818 (Mükerrer) KANUN HÜKMÜNDE KARARNAME OLAĞANÜSTÜ HAL KAPSAMINDA KAMU PERSONELİNE İLİŞKİN ALINAN...
Polis Adayları Pürüzsüz cilt için bunlara dikkat Edin
Mülakatlarda cildinden korkan Polis adayları için önemli bazı öneriler, Dermatoloji Uzmanı Dr. Ata Nejat Ertek, sağlıklı ve pürüzsüz bir cildin...
Ehliyet sınav sonuçları
Ehliyet sınav sonuçları açıklandı.
Dershane Öğretmenlerinin Atamaları
Yeni düzenlemelere göre dershane öğretmenlerine KPSS'siz 'sözleşmeli öğretmenlik' şansı doğdu.
İhraç Olan Memurların Hukuk Süreci
Kanun Hükmünde Kararname ile memuriyetten atılanlar haklarını nasıl arayacak ? Siz de onlardan biriyseniz mutlaka okumalısınız.
Memur Eski Göreve Dönebilecek mi?
Hükümetin 1 Eylül’de yayımladığı 673 sayılı kanun hükmünde kararnamede 15 Temmuz’daki darbe girişiminin ardından görevden alınan kamu çalışanlarıyla ilgili önemli...
Öğretmen adaylarına atama müjde
15 bin ek atamayla birlikte 2016 yılı boyunca toplam 60 bin öğretmen eğitim ordusuna katılacak.
Çukurca Şehidi
Hakkari Çukurca'da yaralanan İnegöllü Uzman Çavuş Yavuz Mete, hastanede şehit oldu.
Yavuz Sultan Selim Köprüsü
Ünlü Sanat dünyasının isimleri tarafından hazırlanan Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün açılışı dolayısıyla özel bir klip beğeniyle izlendi..
2016 KPSS’ye Giriş Sınavı İçin Önemli Duyuru
Yeni yapılacak olan 2016 KPSS Ön lisans ve Ortaöğretim başvurularında son 2 gün kaldı.
30 Bin Öğretmen Alınacak
Milli Eğitim Bakanlığı Şubat’ta 30 bin öğretmen alımı yapacak, Eylül’deki 15 bin atama için düğmeye basan MEB, üçüncü adıma hazırlanıyor.
Memur Maaşlarından Kesilecek Para
Memurların Bireysel Emeklilik Sistemi'ne yönelik hazırlanın kanun Resmi Gazete'de yayınlanarak yürürlülüğe girdi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Melis Çakmak diyor ki:

  O kadar polisten bi tanesi bile dönüp kendine ‘ben bunu ne için yapıyorum’ diye soramıyosa insanlık namına yapılacak bişey kalmamış demektir

 2. DENİZ diyor ki:

  Ben polisi sadece gaz sıkar sanardım fakat insanlık ölmemiş dedirten polislerde var Allah onlarla rast getirsin bizi.

 3. uğur diyor ki:

  Beş parmağın beşi de bir değil ki Polislerin arasında çok kaliteli insanların sayısı da oldukça fazla

 4. hıdır diyor ki:

  polisler hep gaz sıkmıyormuş demekki tebrik ederim polis memuru arkadaşımı

 5. Alper SANCAR diyor ki:

  Polis insanlık dersi verererek diğer polislere de örnek olmuş ben olsam vermezdim arabamı şahsen

 6. polis diyor ki:

  Polisi günah keçisi yapıp her şeyi polisten bilen, polisin de insan olduğunu robot olmadığını unutan insanlar görsün bunu işte!!

YORUM YAZ